Dystrybutor OKT

Ogólnopolski dystrybutor marki OKT

Od 1986 r firma OKT z powodzeniem działa na rynku europejskim, a od 1996 r w Polsce dostarczając użytkownikom bezpieczne produkty gospodarstwa domowego z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i w bardzo przystępnych cenach.  Wyroby są dostosowane do dzisiejszych potrzeb ich użytkowników, a klienci i ich wymagania są dewizą firmy, dzięki czemu stale liczba użytkowników zadowolonych z marki OKT - rośnie.

OKT – klient przede wszystkim

Dla firmy OKT najważniejszy jest klient i jego codzienne potrzeby, dlatego innowacyjne rozwiązania sprostają wymaganiom każdego klienta. Pojemniki  na odpady, kosze na śmieci są  produktami o wysokiej jakości, maja nowoczesny design i spełniają wymogi bezpieczeństwa. W większości sa to produkty certyfikowane. niezawodności.  Zapraszamy  do zapoznania się ze szczegółami oferty przedstawionej w katalogu, który jest  do pobrania u dołu strony.

 Dystrybutor koszy i pojemników OKT zaprasza do współpracy!

Jako oficjalny dystrybutor  marki OKT serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ofertą tej marki.  Oferujemy korzystne warunki dla sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych (drop shipping), małych i dużych firm handlowych.  Służymy pomocą w każdej sprawie związanej z oferowanymi produktami oraz wsparciem przy ich sprzedaży. 

Wszystkie szczegóły dotyczące warunków współpracy ustalamy indywidualnie. Zapraszamy!