Oferta ECO24

ECO24 - dystrybutor, hurtownia - kosze na śmieci, pojemniki na odpady, pojemniki do segregacji

Dystrybutor Vileda Professional

Sklep ECO24 to dystrybutor koszy na śmieci, renomowanej firmy Vileda Professional, która jest częścią ogromnego koncernu niemieckiego, założonego ponad 150 lat temu. Posiada 280 oddziałów w 42 krajach, w tym w Polsce, działa od 1994 roku i wciąż rośnie w siłę sprzedażową.

To zapewne dlatego, ze marka Vileda jest synonimem najlepszych narzędzi, pomocnych przy utrzymaniu czystości w każdym pomieszczeniu. Jej produkty charakteryzują się najwyższa jakością, stawia na dobre materiały, zaskakujące rozwiązania i perfekcyjnie dopracowany design. Przy tym dotrzymuje kroku zmieniającym się wymaganiom na całym świecie.

Dystrybutor Brabantia

Sklep ECO24 jest również dystrybutorem koszy na śmieci Brabantia. Jest to renomowana firma holenderska, wywodząca się z rodzinnej firmy, założonej w 1919 roku, która szybko przekształciła się w solidną i znaną na całym świecie. Inżyniersko rzemieślnicze pochodzenie rozwinęło się w miejsce tworzenia najwyższej jakości produktów, uznanych w całym świecie, dzięki stosowaniu najnowszych materiałów i komputerowego wspomagania produkcyjnego.

Sklep ECO24 promuje, zatem najlepsze jakościowo produkty, z których powinny skorzystać firmy uznawane za innowacyjne, dbające o otoczenie własne i środowisko, w którym działają. Niewątpliwie, oferowany w sprzedaży asortyment firm, których ECO24 jest dystrybutorem, spowoduję, że również Państwa firma okaże się wiodącą w ciągle rozwijającym się nurcie. To dla Was staramy się tworzyć najlepszą ofertę koszy na śmieci i pojemników na odpady, które firmy mogę zakupić w systemie hurtowym, z wysyłka dropshiping, dzięki czemu pozbędą się Państwo problemów magazynowych, zyskają na szybkości dostawy czy możliwości skupiania się na innych aspektach biznesu również, dzięki współpracy z najlepszymi kurierami.

W ofercie ECO24 znajduje się pełen asortyment koszy na śmieci czy pojemników na odpady.

W ofercie posiadamy:

Pojemniki na odpady komunalne

Ich pojemność sięga od 120 l, przez 240 l, po 1100l. Są wykonane z najlepszej jakości materiałów, zazwyczaj metodą wtryskową, zgodnie z wszelkimi normalny, stawianymi pojemnikom na odpady komunalne. Posiadają szereg atestów, w tym, ochrony przed hałasem. Ich zaletą jest odporność na działanie czynników zewnętrznych, wywnioskowane z wieloletnich doświadczeń rozwiązania, ułatwiające ich użytkowanie oraz bezpieczeństwo dla otoczenia. Przeznaczone są dla dużych domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych zakładów przemysłowych, firm, szkół itp.

Pojemniki do segregacji zewnętrzne

Najwyższej jakości pojemniki, które posiadają między innymi Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, certyfikaty czy pozytywne opinie ochrony przeciwpożarowej. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych, które są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, chcących segregować odpady. Polecane są dla biur, szkół czy urzędów. Szczególnie dla szkół, oferujemy pojemniki dostosowane wielkością do wzrostu dzieci, co od początku uczy ich odpowiedniego zachowania proekologicznego. Pojemniki są lekkie, estetyczne i łatwe w obsłudze. Na pewno zainteresują każdego.

Pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, dzwony

Najwyższej jakości pojemniki, zrobione z poliestrowych, wzmacnianych włókien szklanych, co czyni je odpornymi na uszkodzenia, działanie warunków atmosferycznych czy korozję, dzięki ocynkowaniu elementów metalowych. Ich zaleta jest wytłumione wnętrze, szczególnie zalecane dla koszy, do segregowania odpadów szklanych oraz możliwość opróżniania metodą HDS. Są łatwe w utrzymaniu czystości, estetyczne i produkowane zgodnie z wszystkimi normami Unii Europejskiej, jakie stawiane są pojemnikom na odpady. Posiadają Atest Państwowego Zakładu Higieny oraz pozytywne opinie przeciwpożarowe. Zalecane są dla osiedli, punków miejskich czy, innych miejsc, w których sprawdź się, jako pojedyncze kosze całego, dużego zestawu recyklingowego.

Kosze na śmieci z sensorem ruchu dla użytku domowego, biur

Najlepszej jakości kosze na śmieci, wykonane z odpowiednich, często metalizowanych materiałów sztucznych, które swoim designem pasują do każdego wnętrza. ECO24 sprosta wszystkim tym potrzebom, a razem z nami Państwa firma. Asortyment koszy do użytku wewnętrznego jest duży, występują w kilkunastu wersjach kolorystycznych, posiadają wiele udogodnień. Każdy produkowany jest z niezwykłą pieczołowitością, posiada dopuszczające do użytku atesty i normy a, niektóre uzupełnione są o sensory ruchy, zupełnie ograniczające niehigieniczny kontakt z odpadami. Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, doskonała prezentacją i modnym designem.

Kosze uliczne, koszopopielnice

To wykonane z plastiku, metali czy żeliwa kosze, które w sposób estetyczny, higieniczny i funkcjonalny ubierają przestrzeń publiczną w najlepsze rozwiązania higieniczne. Kosze są ładne, stylowe, odpowiednie do potrzeb stawianych pojemnikom miejskim. Każde spełniają wszystkie wymagania, posiadają atesty, pozytywne opinie i certyfikaty europejskie. Kosze miejskie charakteryzują się odpowiednim designem, są odporne na zmienne warunki środowiskowe czy promieniowanie UV. Wszystko to gwarantuje, że produkty, użytkowane przez wiele lat, są ozdobą parków, ulic, ogrodów i tym podobnych. Ich duży wybór, zarówno wizualny, jak i cenowy, zadowoli każdego klienta, a firmie zyska wielu zadowolonych klientów.

Ofertę tą kierujemy do wszystkich. Zachęcamy do współpracy zarówno sklepu internetowe czy stacjonarne, hurtownie, jak również klientów indywidualnych.

Wspaniały asortyment najlepszych producentów pozwoli na stworzenie wyjątkowych sklepów a dogodne warunki współpracy utworzą dobrze działający tandem, z szerokim wyborem koszy na śmieci czy pojemników do segregacji w tle.