Referencje

W zeszłym roku dokonaliśmy zakupu pojemników typu „dzwon” PDS-KS i PDS-KT. Zamówienie było objęte indywidualnymi zmianami w stosunku do oryginału. Firma Eco24 bez trudu poradziła sobie z tym zadaniem.
Od samego początku otrzymaliśmy profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskaniu informacji dotyczących materiałów użytych do produkcji, terminu realizacji i kosztów.
Łukasz, Trzemeszno
Z firmą Eco24 jako partnerem handlowym współpracujemy już od paru lat. Szczerze polecam współpracę szczególnie po reorganizacji w dziale obsługi. Przyjemne zaskoczenie, pełen profesjonalizm, który coraz rzadziej jest spotykany na rynku.
Szybka reakcja na zapytania, elastyczność i pomoc w realizacji zamówienia to cenne cechy.
Agnieszka, Kierownik Działu Sprzedaży, Szczecin
Wysoka jakość produktów, szeroka oferta, profesjonalna i miła obsługa, szybki czas realizacji zamówienia to cechy, które bez wątpienia wyróżniają firmę Eco 24.
Każdemu, kto planuje zakup pojemników, czy to do domu czy to na większą skalę, gorąco polecam wybrać Eco 24!
Szymon, Koordynator ds. Bezpieczeństwa, Gliwice
W relacjach i współpracy cenimy sobie elastyczność, partnerstwo i indywidualne podejście do nas jako Klienta.
Jeśli szukacie takiej firmy to polecamy Eco24 – firmę, która potrafiła sprostać oczekiwaniom, jak również wyzwaniom budżetowym.
Marek, Kleszczów
Bez wątpienia na słowa uznania zasługują pracownicy firmy ECO24, z którymi mamy bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Ich profesjonalizm i pozytywne nastawienie oraz pomoc przy wyborze pojemników sprawia, że zamówienia realizowane są natychmiastowo.
Renata, Olecko
Skorzystaliśmy z usług firmy Eco24, ponieważ poszukiwaliśmy odpowiednich pojemników do segregacji w naszej firmie. Pomocny zespół oraz szeroka oferta produktowa dostępna na stronie www.eco24.pl spowodowały, że z łatwością dobraliśmy odpowiednie produkty o pożądanej specyfikacji.
Justyna, Wrocław
Zwróciliśmy się do firmy Eco24, ponieważ mieliśmy problem z wyborem odpowiednich produktów dla naszego Klienta.
Z całym przekonaniem rekomendujemy firmę, która wykazała się elastycznością nawet przy nietypowym zamówieniu i zachęcamy do zakupów w Eco24.
Dagmara, Project Manager, Wrocław
Do zakupu pojemników w Eco24 przekonała mnie obsługa sklepu. Poziom eksperckości, doradztwo oraz wiedza pracowników była pozytywnie zauważalna.
Szczerze rekomenduję firmę Eco24, która perfekcyjnie pomogła mi w doborze odpowiednich pojemników, a także wykazała się elastycznością w negocjacjach cenowych oraz odbiorze pojemników.
Łukasz, Święcice
Znają bardzo dobrze swój asortyment, przez co potrafią doradzić i pomóc. Realizacja usługi jest szybka, dzięki czemu produkty otrzymaliśmy w ciągu kilku dni roboczych i na czas.
Dzięki firmie wprowadziliśmy segregację odpadów w biurach i w warsztatach w całej Polsce (28 lokalizacji). Sklep posiada możliwość negocjacji ceny.
Edyta, Specjalista ds. Inwestycji i Administracji, Nadarzyn
Produkty zgodne z opisem, profesjonalny i miły kontakt z Klientem, bardzo dobra organizacja, rzetelność i terminowość co stanowi dowód na wiarygodność firmy.
Z całym przekonaniem rekomendujemy firmę ECO24 jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
Krzysztof, Brodnica
Z przyjemnością polecamy współpracę.
Gmina Rychtal
Polecam współpracę z firmą Eco24.
Polskie Porty Lotnicze
Szczególnie cenimy wygląd i solidność zamówionych stacji do segregacji.
Hilton Garden Inn
  • Wody Polskie
  • Ticet
  • Remondis
  • Mazury Olecko
  • Brodnica Żelatyna
  • Behapert
  • Gmina Rychtal
  • Hilton Garden
  • Polskie Porty Lotnicze