O firmie

Dane Firmy

ECO24 Natalia Pustelnik
ul. Bobrowiecka 10/47, 00-728 Warszawa
NIP: 525-279-45-45
REGON: 383845976

Dane do przelewów

mBank
83 1140 2004 0000 3402 7899 3080

Kim jesteśmy

Sklep Eco24 działa na rynku polskim od grudnia 2010 roku. Firma głównie zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą internetową na całą Polskę kompleksowego wyposażenia mieszkań, domów oraz firm w produkty ekologiczne do recyklingu i magazynowania odpadów oraz w produkty wyposażenia wnętrz.

Nasze marki

Firma jest oficjalnym dystrybutorem takich marek jak:

Rotho Pro
Pojemniki komunalne Contenur
Rubbermaid
Simple Human
Adansonia
Brabantia
Alda
Curver
Glasdon
Pojemniki na odpady ESE
KingSpan
Kosze na śmieci OKT
Meliconi
Weber

Działalność publiczna

Dodatkowo Firma od początku 2013 r. bierze udział w 90% ogłaszanych przetargów publicznych na dostawę różnych wielkości pojemników i kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpady. Z uwagi na pełen profesjonalizm i wzorową obsługę cieszy się bardzo dobrą opinią i posiada znakomite rekomendacje.

Referencje

Dzięki indywidualnemu podejściu do swoich klientów Firma nawiązuje długotrwałe relacje ze swoimi klientami i znajduje uznanie coraz szerszego ich grona, gdzie głównie zdobywa uznanie za miłą, profesjonalną i wysokiej jakości obsługę i gwarantowaną jakość oferowanych produktów.

W zeszłym roku dokonaliśmy zakupu pojemników typu „dzwon” PDS-KS i PDS-KT. Zamówienie było objęte indywidualnymi zmianami w stosunku do oryginału. Firma Eco24 bez trudu poradziła sobie z tym zadaniem.
Od samego początku otrzymaliśmy profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskaniu informacji dotyczących materiałów użytych do produkcji, terminu realizacji i kosztów.
Łukasz, Trzemeszno
Z firmą Eco24 jako partnerem handlowym współpracujemy już od paru lat. Szczerze polecam współpracę szczególnie po reorganizacji w dziale obsługi. Przyjemne zaskoczenie, pełen profesjonalizm, który coraz rzadziej jest spotykany na rynku.
Szybka reakcja na zapytania, elastyczność i pomoc w realizacji zamówienia to cenne cechy.
Agnieszka, Kierownik Działu Sprzedaży, Szczecin

W przyszłości

Firma nie boi się nowych wyzwań i chętnie nawiązuje współpracę z innymi Firmami zajmującymi się produkcją i dystrybucją produktów ekologicznych do recyklingu i magazynowania odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Firmy.