+40 tys.

zrealizowanych zamówień

1 021

obsłużonych gmin i jednostek budżetowych

21 tys.

obsłużonych firm

25%

obsłużonych spółek z Listy 500 Rzeczpospolitej

+1 200

wielowariantowych produktów

4.7

Średnia ocen w Opiniach Google

13 lat

na rynku

90

współpracujących fabryk

ECO24Od 13 lat dostarczamy produkty dla firm, jednostek samorządowych i budżetowych oraz instytucji

Naszym celem jest status preferowanego dostawcy rozwiązań do segregacji odpadów dla społeczności, przedsiębiorstw i samorządów na całym świecie.

Chcemy umożliwiać efektywne zarządzanie odpadami, minimalizację zanieczyszczeń i oszczędzanie zasobów, jednocześnie zwiększając estetykę naszego otoczenia.

MISJAW eco24 kochamy naszą Planetę

Naszą pasją jest tworzenie czystszego, bardziej zielonego i zdrowszego świata dla obecnych i przyszłych pokoleń. Dostarczając najnowsze rozwiązania w praktykach zarządzania odpadami, dążymy do zmniejszenia zanieczyszczeń, ochrony zasobów naturalnych, zwiększenia recyklingu oraz gospodarki cyrkularnej i minimalizacji wpływu składowania odpadów na środowisko.

DESIGNEstetyka i funkcjonalność

Staramy się podnieść standardy przestrzeni publicznych poprzez innowacyjne, zrównoważone i pięknie zaprojektowane produkty, które wpisują się oraz architektonicznie wzbogacają przestrzeń miejską, parkową czy usługową. 

Wartości, w które wierzymy w biznesie

Współpraca

Pracujemy ramię w ramię ze społecznościami, przedsiębiorstwami i samorządami, aby zrozumieć ich potrzeby, wyzwania i aspiracje, dostosowując nasze produkty i usługi w celu wywarcia trwałego, pozytywnego wpływu.

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie produktów chroniących planetę, oszczędzających zasoby i zmniejszających ilość odpadów trafiających na wysypiska, zapewniając zdrowszą przyszłość dla kolejnych pokoleń.

Profesjonalizm

Jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości rozwiązań z zakresu zarządzania odpadami i przestrzeni publicznych, łączących wyjątkowy design, trwałość i wydajność, przekraczając oczekiwania naszych wymagających klientów.

Innowacja

Nieustannie dążymy do opracowywania nowoczesnych rozwiązań z zakresu segregacji odpadów oraz małej architektury, które harmonijnie łączą funkcjonalność i design, ułatwiając i uprzyjemniając wszystkim przyczynianie się do zielonego świata.

Edukacja

Wierzymy w podnoszenie świadomości na temat znaczenia segregacji odpadów, recyklingu i odpowiedzialności środowiskowej, motywując jednostki do podejmowania świadomych wyborów i wprowadzania istotnych zmian

Obsługujemy sektor firm oraz budżetowy i samorządowy

Obsługujemy całe spektrum firm, od małych prywatnych działalności po firmy z WIG20.

Naszymi klientami są również miasta, gminy oraz jednostki do nich należące (szkoły, szpitale).

Obsługujemy generalnych wykonawców, firmy inwestycyjne, projektowe, producentów materiałów budowlanych, deweloperów i zarządców nieruchomości, przy wyposażeniu inwestycji typu: obiekty użyteczności publicznej, inwestycje komercyjne, PSZOK-i, segmenty budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, parki miejskie i tereny zielone, MOP-y.

Oferujemy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne warunki oraz kompleksową ofertę

Jesteśmy ekspertami w następujących kategoriach

Indywidualny projekt? Nie ma sprawy!

Dzięki współpracy z gronem doświadczonych projektantów oraz techników produkcji, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu indywidualne projekty, dopasowane wizualnie i charakterem do Państwa inwestycji.

Wysoka ocena w Opiniach Google

Solidne referencje
W zeszłym roku dokonaliśmy zakupu pojemników typu „dzwon” PDS-KS i PDS-KT. Zamówienie było objęte indywidualnymi zmianami w stosunku do oryginału. Firma Eco24 bez trudu poradziła sobie z tym zadaniem.
Od samego początku otrzymaliśmy profesjonalną i kompleksową pomoc w uzyskaniu informacji dotyczących materiałów użytych do produkcji, terminu realizacji i kosztów.
Łukasz, Trzemeszno
Z firmą Eco24 jako partnerem handlowym współpracujemy już od paru lat. Szczerze polecam współpracę szczególnie po reorganizacji w dziale obsługi. Przyjemne zaskoczenie, pełen profesjonalizm, który coraz rzadziej jest spotykany na rynku.
Szybka reakcja na zapytania, elastyczność i pomoc w realizacji zamówienia to cenne cechy.
Agnieszka, Kierownik Działu Sprzedaży, Szczecin

O Eco24

Dane biura Eco24

eco24 sp. z o.o. (dawniej eco24 Natalia Pustelnik)
ul. Algierska 17k
03-977 Warszawa
NIP: 521-403-90-48

Telefon
Dział Handlowy: +48 790 33 11 77
Dział Realizacji Zamówień: +48 573 00 69 29
(pytania o status realizacji zamówienia w toku)
Dział Finansowy: +48 573 00 69 29

Godziny otwarcia
8:00-16:00

Biuro firmy otwarte jest od poniedziałku do piątku, godz 8:00 - 16:00

Formularz kontaktowy


Szeroki wybór produktów

ZOBACZ OFERTĘ