O firmie

DANE FIRMY

ECO24 Natalia Pustelnik

ul. Tamka 18/15, 00-349 Warszawa

NIP: 525-279-45-45

REGON: 383845976


DANE DO PRZELEWÓW

mBank

83 1140 2004 0000 3402 7899 3080

 

KIM JESTEŚMY

Sklep Eco24 działa na rynku polskim od grudnia 2010 roku. Firma głównie zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą internetową na całą Polskę kompleksowego wyposażenia mieszkań, domów oraz firm w produkty ekologiczne do recyklingu i magazynowania odpadów oraz w produkty wyposażenia wnętrz.

 

NASZE MARKI

Firma jest oficjalnym dystrybutorem takich marek jak:
 

INNA DZIAŁALNOŚĆ

Firma prowadzi szereg ekologicznych portali i blogów internetowych o charakterze eko, na którym znajdziecie Państwo wiele ciekawostek z tematyki ekologii i przeczytacie o najważniejszych bieżących wydarzeniach  ekologicznych. Na stronie blogu jest dostępny również katalog Firm zajmujących się branżą ekologiczną, podzielonych według kategorii oraz regiony co ułatwia ich wyszukiwanie. 

 

DZIAŁALNOŚĆ PUBLICZNA

Dodatkowo Firma od początku 2013 r. bierze udział w 90% ogłaszanych przetargów publicznych na dostawę różnych wielkości pojemników i kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpady. Z uwagi na pełen profesjonalizm i wzorową obsługę cieszy się bardzo dobrą opinią i posiada znakomite rekomendacje. 

 

NASI KLIENCI

Dzięki indywidualnemu podejściu do swoich klientów Firma nawiązuje długotrwałe relacje ze swoimi klientami i znajduje uznanie coraz szerszego ich grona, gdzie głównie zdobywa uznanie za miłą, profesjonalną i wysokiej jakości obsługę i gwarantowaną jakość oferowanych produktów. 

 

W PRZYSZŁOŚCI

Firma nie boi się nowych wyzwań i chętnie nawiązuje współpracę z innymi Firmami zajmującymi się produkcją i dystrybucją produktów ekologicznych do recyklingu i magazynowania odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Firmy.