Dostawa i płatność


W sklepie ECO24 możliwe są następujące formy dostawy:

              1. Transport kurierem z przedpłatą na konto: 25 zł brutto – dotyczy mniejszych produktów, do 31 kg, mieszczących się w standardowej paczce.
         2. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 35 zł brutto - dotyczy mniejszych produktów, do 31 kg, mieszczących się w standardowej paczce.
         3. Transport kurierem z płatnością na konto: 55 zł brutto - dotyczy przesyłek o niestandardowych wymiarach, do 31 kg, mieszczących się w dużej paczce lub wysyłanych bez kartonowego opakowania.
         4. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 65 zł brutto - dotyczy przesyłek o niestandardowych wymiarach, do 31 kg, mieszczących się w dużej paczce lub wysyłanych bez kartonowego opakowania. 
         5. Transport kurierem z przedpłatą na konto: 179 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłek paletowych.
         6. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 189 zł brutto  – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłek paletowych.
         7. Transport specjalny - cena ustalana indywidualnie do każdego zamówienia na podstawie odległości od miejsca dostawy – dotyczy produktów wielkogabarytowych, niestandardowych, zakupów hurtowych.
         8. Odbiór osobisty z wskazanego magazynu – 0 zł 


         Dostawy kurierem realizowane są firmami: DHL Parcel, Pekaes, FedEx, GLS, DPD Polska.

         Zamówienia hurtowe, niestandardowe realizowane są transportem własnym.


         W sklepie ECO24 możliwe są następujące formy płatności:

         1.     Przedpłata na podstawie faktury proforma.
         3.     Płatność z góry szybkim przelewem (Tpay)
         4.     Płatność z odroczonym terminem płatności dla jednostek budżetowych oraz stałych Klientów.
         2.     Płatność za pobraniem w dniu dostawy.