Dostawa i płatność

W sklepie ECO24 możliwe są następujące formy dostawy:

 1. Transport kurierem z przedpłatą na konto: 25 zł brutto – dotyczy mniejszych produktów, do 31 kg, mieszczących się w standardowej paczce.
 2. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 35 zł brutto - dotyczy mniejszych produktów, do 31 kg, mieszczących się w standardowej paczce.
 3. Transport kurierem z płatnością na konto: 65 zł brutto - dotyczy przesyłek o niestandardowych wymiarach, do 31 kg, mieszczących się w dużej paczce lub wysyłanych bez kartonowego opakowania.
 4. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 75 zł brutto - dotyczy przesyłek o niestandardowych wymiarach, do 31 kg, mieszczących się w dużej paczce lub wysyłanych bez kartonowego opakowania.
 5. Transport kurierem z przedpłatą na konto: 150 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych na palecie 60 x 80 cm.
 6. Transport kurierem z płatnością za pobraniem:  170 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych na palecie 60 x 80 cm.
 7. Transport kurierem z przedpłatą na konto: 200 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych na palecie 80 x 120 cm.
 8. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 230 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych na palecie 80 x 120 cm.
 9. Transport kurierem z przedpłatą na konto: 250 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych na palecie niestandardowej.
 10. Transport kurierem z płatnością za pobraniem: 290 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych na palecie niestandardowej.
 11. Transport specjalny z przedpłatą na konto: od 325 zł brutto – dotyczy produktów powyżej 31 kg, wielkogabarytowych, przesyłanych spedycją krajową.
 12. Transport dedykowany: cena ustalana indywidualnie do każdego zamówienia na podstawie odległości od miejsca dostawy – dotyczy produktów wielkogabarytowych, niestandardowych, zakupów hurtowych.
 13. Odbiór osobisty z wskazanego magazynu: 0 zł.

Dostawy kurierem realizowane są firmami: Geis Sp. z o.o., Rohling SUUS Logistics SA, DHL Parcel, Geodis Road Network Sp. z o.o., FedEx, GLS Polska, DPD Polska.

Zamówienia hurtowe, niestandardowe realizowane są spedycją krajową oraz transportem własnym.

W sklepie ECO24 możliwe są następujące formy płatności:

 1. Przedpłata na podstawie faktury pro-forma,
 2. Płatność z góry szybkim przelewem (Tpay),
 3. Płatność z odroczonym terminem płatności dla jednostek budżetowych oraz stałych Klientów,
 4. Płatność za pobraniem w dniu dostawy.