Dystrybutor Curver

 

Ogólnopolski dystrybutor marki  Curver

Od ponad 60 lat firma Curver pomaga użytkownikom swoich produktów w poukładaniu drobiazgów codziennego życia związanych z kwestią przechowywania przedmiotów, czy dbania o czystość i porządek w miejscach, w których organizacja przestrzeni wpływa na komfort jej użytkowania.  Curver dostarcza innowacyjne rozwiązania, a zaprojektowane przedmioty są dopasowane do potrzeb użytkowników. Połączenie nowoczesności i wysokiej jakości   są gwarancją stworzenia produktów nie tylko służących zapewnieniu odpowiedniego komfortu, lecz i piękna samego w sobie.  Dzięki temu grupa zainteresowanych marką Curver stale się zwiększa.

Produkty Curver - nowoczesność

Oferowany asortyment:  pojemniki na odpady, kosze na śmieci  są wysokiej klasy produktami, spełniającymi bardzo rygorystyczne wymogi pod względem jakości i niezawodności.  Zachęcamy szczególnie do zapoznania się ze szczegółami oferty przedstawionej w katalogu, który jest  do pobrania u dołu strony.

Dystrybutor koszy i pojemników Curver zaprasza do współpracy!

Jako oficjalny dystrybutor serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ofertą marki CURVER.  Oferujemy korzystne warunki dla sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych (drop shipping), małych i dużych firm handlowych.  Służymy pomocą w każdej sprawie związanej z oferowanymi produktami oraz wsparciem przy ich sprzedaży.   Wszystkie szczegóły dotyczące warunków współpracy ustalamy indywidualnie. Zapraszamy!