Dystrybutor Brabantia

 

Ogólnopolski dystrybutor Brabantia

Od 95 lat  firma Brabantia tworzy produkty, które są odzwierciedleniem  pomysłów ludzi dbających o praktyczność i wysoką jakość oferowanych produktów . Przez szereg lat Brabantia wprowadzała na rynek europejski  swoje towary, by w 1980 r. rozszerzyć sprzedaż już na całą Europę.  Od puszki, poprzez  kosze pedałowe, systemy oczyszczania wody, aż po wprowadzenie najnowszej technologii produkcję koszy sensorowych. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów zamieszczonych na naszej stronie.

 

Brabantia – czyli „piękno” w praktyce

Oferowane produkty firmy Brabantia: pojemniki na odpady, kosze na śmieci, akcesoria wyposażenia kuchni, łazienek  są produktami wysokiej klasy, spełniającymi bardzo rygorystyczne wymogi pod względem jakości, zastosowania  i niezawodności. Zdecydowanie  wyróżnia je  nowoczesny design     i praktyczność zastosowania.

 

Dystrybutor koszy i pojemników Brabantia zaprasza do współpracy!

Jako oficjalny dystrybutor serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ofertą marki Brabantia. Oferujemy korzystne warunki dla sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych (drop shipping), małych i dużych firm handlowych.  Służymy pomocą w każdej sprawie związanej z oferowanymi produktami oraz wsparciem przy ich sprzedaży.   Wszystkie szczegóły dotyczące warunków współpracy ustalamy indywidualnie. Zapraszamy!