• Ekokompostownik TERMO-1400 L czarny

Ekokompostownik TERMO-1400 L czarny

  • Kod Produktu: KOM031
  • Dostępność: Dostępne
  • 799,00 PLN

  • Cena netto: 649,59 PLN

Negocjuj cenę

Ekokompostownik TERMO- 1400 L czarny

Kompostownik o pojemności 1400L, występuje w kolorze czarnym. Najlepszy do średnich i dużych ogrodów oraz tam, gdzie jest dużo materiału do kompostowania. Jest to prawdopodobnie największy "zamknięty" kompostownik dostępny na polskim rynku. Kompostownik przeważnie wybierany przez klientów. Oprócz standardowej funkcjonalnej klapy z zamkiem i regulacją wentylacji oraz dwóch otworów od spodu wybierania kompostu zastosowano także dodatkowe szczeliny przewietrzające oraz zawiasy przy pokrywie.

  • Kompostownik mrozoodporny.
  • Kompostownik jest otwarty
  • Wykonany z polietylenu wysokiej gęstości HDPE stawia go na najwyższej półce jakości kompostowników.

 

Kompostownik wyjątkowy, w kolorze czarnym w ogrodzie jest na pewno praktycznym i ekologicznym rozwiązaniem, zważywszy, że w ogrodzie odpady organiczne mnożą się w nieskończoność. Wszystkie rośliny, kwiaty, krzewy, trawnik wymagające naszej uwagi i pielęgnacji, przycinania, co oczywiście  jest przyczyną powstawania organicznych odpadów w naszym domostwie.

 

Zakup kompostownika jest idealnym rozwiązaniem na obniżenie kosztów wywozu tych odpadków, a w szczególności daje nam możliwość zdobycia cennego i wartościowego  kompostu całkowicie za darmo. W całym procesie rozkładu, jaki zachodzi wewnątrz kompostownika, dzięki działaniu mikroorganizmów resztki rozkładają się tworząc naturalna żyzną glebę, którą możemy nawozić nasze rośliny rosnące w ogrodzie.

 

Należy pamiętać, że nie możemy niektórych składników wrzucać do naszego kompostownika jak: skórek owoców cytrusowych, które obniżają aktywność mikroorganizmów w glebie, mięsa, ryb, chorych roślin, nasion chwastów, popiołu z węgla, liści dębu, orzecha i olchy, gdyż zawierają one szkodliwe  dla roślin substancje.

Dane
Długość 1400 mm
Wysokość 1210 mm
Szerokość 1600 mm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię

Tagi: kompostownik plastikowy, kompostownik otwarty, kompostownik 1400l, kompost, ekokompostownik