• Ekokompostownik TERMO-1400 L czarny

Ekokompostownik TERMO-1400 L czarny

  • Kod Produktu: KOM031
  • Wysyłka w: 3-5 dni roboczych
  • 1 169,00 PLN

  • Cena netto: 950,41 PLN

Negocjuj cenę Drukuj ofertę

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Ekokompostownik TERMO- 1400 L czarny

Kompostownik o pojemności 1400L, występuje w kolorze czarnym. Najlepszy do średnich i dużych ogrodów oraz tam, gdzie jest dużo materiału do kompostowania. Jest to prawdopodobnie największy "zamknięty" kompostownik dostępny na polskim rynku. Kompostownik przeważnie wybierany przez klientów. Oprócz standardowej funkcjonalnej klapy z zamkiem i regulacją wentylacji oraz dwóch otworów od spodu wybierania kompostu zastosowano także dodatkowe szczeliny przewietrzające oraz zawiasy przy pokrywie.

  • Kompostownik mrozoodporny.
  • Kompostownik jest otwarty
  • Wykonany z polietylenu wysokiej gęstości HDPE stawia go na najwyższej półce jakości kompostowników.

 

Kompostownik wyjątkowy, w kolorze czarnym w ogrodzie jest na pewno praktycznym i ekologicznym rozwiązaniem, zważywszy, że w ogrodzie odpady organiczne mnożą się w nieskończoność. Wszystkie rośliny, kwiaty, krzewy, trawnik wymagające naszej uwagi i pielęgnacji, przycinania, co oczywiście  jest przyczyną powstawania organicznych odpadów w naszym domostwie.

 

Zakup kompostownika jest idealnym rozwiązaniem na obniżenie kosztów wywozu tych odpadków, a w szczególności daje nam możliwość zdobycia cennego i wartościowego  kompostu całkowicie za darmo. W całym procesie rozkładu, jaki zachodzi wewnątrz kompostownika, dzięki działaniu mikroorganizmów resztki rozkładają się tworząc naturalna żyzną glebę, którą możemy nawozić nasze rośliny rosnące w ogrodzie.

 

Należy pamiętać, że nie możemy niektórych składników wrzucać do naszego kompostownika jak: skórek owoców cytrusowych, które obniżają aktywność mikroorganizmów w glebie, mięsa, ryb, chorych roślin, nasion chwastów, popiołu z węgla, liści dębu, orzecha i olchy, gdyż zawierają one szkodliwe  dla roślin substancje.

Dane techniczne
Długość 1400 mm
Szerokość 1600 mm
Wysokość 1210 mm

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię