Chlorek magnezu i wapnia

Chlorek magnezu na drogi, chlorek wapnia drogowy.

Chlorek magnezu i wapnia to jeszcze efektywniejsza i bezpieczniejsza alternatywa dla soli i piasku do stosowania zimą. Skutecznie roztapiają lód i śnieg, działając również w bardzo niskich temperaturach - nawet do -50! Są także bardziej przyjazne dla środowiska i nie wpływają negatywnie na stan samochodów czy obuwia. Można używać je na ulicach i chodnikach. Oferta ECO24 obejmuje produkty pakowane w 25-kilogramowych workach ułożonych na palecie. Dostępny również chlorek wapnia na drogi w płatkach.

Chlorek magnezu worki 25 kg - 1 tona

Chlorek magnezu worki 25 kg - 1 tona

Chlorek magnezu worek 25 kg (1 tona) Oprócz soli drogowej do utrzymania dróg służy także chlorek..

2 949,00 PLN Cena netto: 2 397,56 PLN

Chlorek wapnia w płatkach 25 kg - 1 tona

Chlorek wapnia w płatkach 25 kg - 1 tona

Chlorek wapnia w płatkach 25 kg Chlorek wapnia jest środkiem zastępującym sól drogową, a pr..

3 329,00 PLN Cena netto: 2 706,50 PLN

Chlorek wapnia worek 25 kg - 1 tona

Chlorek wapnia worek 25 kg - 1 tona

Chlorek wapnia worek 25 kg Chlorek wapnia jest doskonałym zamiennikiem soli drogowej, jest ..

3 329,00 PLN Cena netto: 2 706,50 PLN

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Chlorek magnezu na drogi - zalety

Chlorek magnezu drogowy stał się efektywniejszą alternatywą dla stosowania soli i piasku. Oferuje działanie przy skrajnie niskich temperaturach - rozpuszcza śnieg i lód nawet przy -50℃. Doceniamy go ze względu na niski wpływ na środowisko. Chlorek magnezu na drogi nie oddziałuje na rośliny, zwierzęta ani infrastrukturę miejską (nie odbarwia kostki brukowej czy gresu i nie pozostawia białego nalotu). Nie powoduje korozji, a więc może być stosowany na ulicach bez negatywnego wpływu na stan pojazdów. Co więcej, jest bardzo wydajny i aktywny przez wiele dni.

Chlorek wapnia drogowy - zalety

Dostępny w ofercie ECO24 chlorek wapnia na drogi również wykazuje większą skuteczność niż standardowo stosowane sól drogowa i piasek. Jest efektywny w temperaturze do -20℃, zapewniając szybkie i długotrwałe działanie do nawet 72 godzin. Chlorek wapnia drogowy nie oddziałuje na środowisko naturalne i infrastrukturę oraz nie powoduje korozji na pojazdach. Pozostaje również bez wpływu na np. obuwie pieszych, ponieważ nie pozostawia białego osadu.

Oferta ECO24 na zimę w mieście

Bezpieczeństwo mieszkańców miast i gmin to priorytet, o który należy zadbać na czas. Oferta ECO24 obejmuje niezbędne rozwiązania. Oprócz chlorku magnezu i wapnia, zapewniamy również sól drogową i piasek oraz pojemniki na piasek i sól do prawidłowego przechowywania materiałów sypkich. Pracownicy Działu Sprzedaży chętnie pomogą Ci w doborze najlepszych produktów dla Ciebie.