• Pojemnik na odpady komunalne 110L typu SM 110 K1

Pojemnik na odpady komunalne 110L typu SM 110 K1

  • Kod Produktu: SM086
  • Wysyłka w: 10-15 dni roboczych
  • 419,00 PLN

  • Cena netto: 340,65 PLN

Negocjuj cenę Drukuj ofertę

Masz pytania dotyczące tego produktu?

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Pojemnik na odpady komunalne 110L typu SM-110 K1

 
Pojemnik na odpady komunalne 110L typu SM-110 K1 został wykonany z blachy ocynkowanej #0,9-1,00 mm, z wytłoczeniami wzmacniającymi i uchwytem #3,0 mm. Części składowe pojemnika łączone są na zamki, które powodują, że jego konstrukcja jest mocna i zwarta. W miejscu styku pojemnika z podłożem znajduje się pierścień technologiczny o grubości 4 mm (poczwórnie zwijany). Grubość pierścienia oraz odsadzenie dna od podłoża na wysokość 28 mm powoduje, że dno nie ma bezpośredniego styku z podłożem. Górna część pojemnika wzmocniona pierścieniem wykonanym z blachy ocynkowanej # 2 mm wyprofilowanym na wysokości uchwytów-rączek tak, aby nie uwierał obsługujących w ramię podczas przenoszenia. Pod pierścieniem znajduje się uchwyt umożliwiający mechaniczny wysyp odpadów, pokrywa pojemnika jest uchylna, tłoczona, mocowana na zawiasie, posiadająca uchwyt, -„nosek” do otwierania i wytłoczony rok produkcji. Uchwyty-rączki wykonane są z blachy ocynkowanej – profilowane, ułatwiające chwytność.
 
Pojemnik jest standardowy i pasuje do wszystkich typów śmieciarek. Istnieje możliwość wykonania grawerki, np. ZUK, ZGKiM, UG, UM, EKOM, ZOM lub napisu farbami – do uzgodnienia.
 
Kółka metalowo-gumowe (średnica 200mm), opony z pełnej gumy
 
Wymiary:
- pojemność - 110L
- h=93 cm, ø dna 38.5 cm, ø pierścienia 49.4 cm, waga ok. 18 kg
- uchwyt #3,0 mm
 
 
 
Okres i warunki gwarancji:
 
na ewentualne uchybienia stwierdzone w wykonawstwie, eliminujące pojemnik z użytkowania, Producent udziela  gwarancji na okres 12 m-cy. Gwarancja jednak nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem lub opróżnianiem pojemników, np. mechaniczne uszkodzenia powstałe z winy użytkownika, takie jak np.: rozbijanie pojemników lub spowodowane paleniem śmieci itp. 

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię