Pojemniki na sorbent

Pojemniki na sorbent, pojemniki na zużyty sorbent.

Pojemniki na sorbent do magazynowania materiałów sypkich gotowych do użycia i już zużytych. Wykonane z ekologicznego laminatu poliestrowego o podwyższonej odporności na sole, kwasy, zasady i związki chemiczne oraz czynniki atmosferyczne. Sprawdzone produkty dla przedsiębiorstw przemysłowych, warsztatów i innych instytucji, w których może dochodzić do wycieku substancji niebezpiecznych. Skutecznie chronią materiały sypkie do czyszczenia przestrzeni bez skutków ubocznych. Oferujemy pojemniki na sorbenty o pojemności 50-500 litrów.

Pojemnik na sorbent 65L

Pojemnik na sorbent 65L

Pojemnik na sorbenty do warsztatów, hal produkcyjnych i stacji paliw Pojemnik na sorbent 65L to sku..

369,00 PLN Cena netto: 300,00 PLN

Pojemnik na sorbent dwukomorowy 220L - 450L

Pojemnik na sorbent dwukomorowy 220L - 450L

Pojemnik na sorbent do warsztatu samochodowego Pojemnik na sorbent dwukomorowy 220L - 450L to spraw..

1 119,00 PLN Cena netto: 909,76 PLN

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Jak wybrać pojemniki na sorbent?

Wysokiej jakości pojemniki na sorbent, dzięki wykonaniu ze sprawdzonych materiałów, są rozwiązaniami na długie lata. W czasie ich wyboru należy więc wziąć pod uwagę:

 • pojemność - powinna być dopasowana do wielkości przestrzeni, w której materiały sypkie będą użytkowane;
 • materiał wykonania - pojemniki na sorbent z laminatu poliestrowego są wytrzymałe, odporne na czynniki atmosferyczne i chemikalia, a dodatkowo podlegają recyklingowi;
 • wygodę użytkowania - warto sprawdzić, czy pojemniki na sorbenty mają np. dodatkowy otwór dolny do wydobywania materiałów;
 • estetykę wykonania pojemnika - modele wykończone żelkotami stabilizowanymi UV zapewniają piękny wygląd na lata, ponieważ nie bledną pod wpływem słońca.

Przed zakupem zapoznaj się z artykułem “Jaki wybrać pojemnik na piasek?”, który może znacząco ułatwić decyzję.

Pojemniki na sorbent czysty i zużyty - zastosowanie

Pojemniki na sorbent i pojemniki na zużyty sorbent pomagają w zachowaniu porządku w przestrzeniach, w których istnieje ryzyko rozlewu substancji niebezpiecznych. Powinny znaleźć swoje miejsce m.in.:

 • na stacjach paliw,
 • w warsztatach samochodowych,
 • w zakładach komunalnych i PSZOKach,
 • w laboratoriach,
 • w siedzibach służb oczyszczania miasta,
 • w przemyśle naftowym,
 • w straży pożarnej.

Oferta ECO24 - wszystko dla bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie

Sklep ECO24 zapewnia szeroką gamę produktów dla przedsiębiorców, instytucji publicznych i zarządców nieruchomości. Z myślą o pełnym bezpieczeństwie infrastruktury i użytkowników udostępniamy m.in. pojemniki na odpady chemiczne, wanny wychwytowe i ociekowe, beczki metalowe, beczki plastikowe czy kanistry. Pracownicy Działu Sprzedaży pomogą Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i przygotują indywidualną wycenę. Zapraszamy do kontaktu!