Kanistry

Kanistry, kanistry plastikowe, kanistry na paliwo 20l, 30l, kanistry 10l.

Kanistry z wysokiej jakości polietylenu zapewniające bezpieczne przechowywanie płynów. Są odporne na promieniowanie UV, działanie substancji niebezpiecznych i uszkodzenia mechaniczne. Kanistry na benzynę można przechowywać w budynkach i na zewnątrz, dają możliwość składowania na paletach lub w stosach jeden na drugim. Spełniają rygorystyczne normy międzynarodowe i posiadają dopuszczenia wynikające z przepisów RID/ADR, IMDG Code, IATA. Oferujemy kanistry plastikowe o pojemności 10-60 litrów, wyposażone w zakrętkę z odpowietrzeniem lub bez.

Kanister 5 L

Kanister 5 L

Kanister 5 L Kanister 5 l wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu wysokiej gęstości (HDPE..

29,00 PLN Cena netto: 23,58 PLN

Kanister 10 L

Kanister 10 L

Kanister 10 L  Kanister o pojemności 10 l w kolorze niebieskim  wykonany jest z poli..

39,00 PLN Cena netto: 31,71 PLN

Kanister 20 L

Kanister 20 L

Kanister 20 L Kanister o pojemności 20 l w kolorze naturalnym, niebieskim lub czerwonym wykona..

79,00 PLN Cena netto: 64,23 PLN

Kanister 30 L

Kanister 30 L

Kanister 30 L Kanister o pojemności 30 l wyprodukowany z polietylenu wysokiej gęstości, dostęp..

99,00 PLN Cena netto: 80,49 PLN

Kanister 60 L

Kanister 60 L

Kanister plastikowy o pojemności 60L Największy produkowany na rynku kanister o pojemności 60 L w..

129,00 PLN Cena netto: 104,88 PLN

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Kanistry plastikowe - najważniejsze informacje

Oferujemy kanistry 10l-60l wykonane z wysokiej jakości tworzywa HDPE odpornego na korozję i chemikalia. Są lekkie, trwałe i podlegają recyklingowi po zużyciu. Można magazynować je w budynkach i na zewnątrz. Kanistry na paliwo 20l są przystosowane do składowania w stosach i na paletach, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele przestrzeni magazynowej. Spełniają normy określone w przepisach RID/ADR, IMDG Code, IATA.

Kanistry z kranikiem są najczęściej wykorzystywane do magazynowania i transportu paliwa. Pojawiają się na stacjach benzynowych, w warsztatach mechanicznych i samochodowych oraz na stacjach kontroli pojazdów. Praktyczne kanistry na paliwo 30l są stosowane także w magazynach i na halach produkcyjnych. Wykorzystuje się je również na terenie przedsiębiorstw wykorzystujących wózki widłowe i inne maszyny zasilane benzyną.

Kanistry i nie tylko - oferta ECO24.pl

Szeroki asortyment produktów to nie tylko kanistry 30l. Zapewniamy także m.in. pojemniki na sorbent, beczki metalowe, beczki plastikowe czy pojemniki na odpady chemiczne. W wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu pomogą Ci Pracownicy Działu Sprzedaży. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy dopasowaną ofertę i indywidualną wycenę.