Wkłady do koszy na śmieci

Wkłady metalowe do koszy ulicznych, wkłady do koszy na śmieci, wkłady do koszy betonowych.

Wkłady do koszy na śmieci wykonane z wysokiej jakości blachy wypalanej laserowo i malowane proszkowo. Wykazują właściwości antykorozyjne i odporność na czynniki atmosferyczne. Zapewniają komfortowe i higieniczne opróżnianie standardowych koszy miejskich. Mogą być wyposażone w popielnice ze stali ocynkowanej. Oferujemy wkłady do koszy ulicznych o pojemnościach 30-110 litrów - dostosowane do najczęściej stosowanych rodzajów koszy. Zapewniamy dostępność produktów w 3 kształtach: okrągłym prostym i stożkowym oraz kwadratowym stożkowym.

Wkład metalowy okrągły - prosty

Wkład metalowy okrągły - prosty

Wkłady stalowe do koszy okrągłych - funkcjonalność i higiena Wkład metalowy okrągły - prosty zaproj..

159,00 PLN Cena netto: 129,27 PLN

Wkład metalowy okrągły - stożkowy

Wkład metalowy okrągły - stożkowy

Wkłady do koszy betonowych - wygodne i higieniczne Wkład metalowy okrągły - stożkowy do kosza na śm..

189,00 PLN Cena netto: 153,66 PLN

Wkład metalowy kwadratowy - stożkowy

Wkład metalowy kwadratowy - stożkowy

Wkłady metalowe do koszy ulicznych - gwarancja higieny Wkład metalowy kwadratowy - stożkowy zaproje..

209,00 PLN Cena netto: 169,92 PLN

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Wkłady metalowe do koszy ulicznych - po co je stosować?

Metalowe wkłady do koszy na śmieci stosujemy z 2 powodów. To przede wszystkim wygodne rozwiązanie, które ułatwia opróżnianie. Dzięki nim pracownicy odpowiedzialni za porządek w miastach nie muszą wkładać do kosza ręki ani stosować dodatkowych worków. Wkłady do koszy na śmieci są więc również bardziej ekologiczne.

Co równie ważne, wkłady do koszy ulicznych zapewniają higienę ich użytkowania. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości blachy o gładkiej powierzchni zapobiegają przywieraniu do nich odpadów. Są łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Wkłady do koszy ulicznych - rodzaje

W ofercie ECO24 znajdziesz 3 rodzaje wkładów:

  • wkłady okrągłe proste - najlepsze wkłady do koszy betonowych, dostępne w pojemnościach od 30 do 55 litrów, z możliwością doposażenia w popielnicę;
  • wkłady okrągłe stożkowe o pojemności do nawet 110 litrów - sprawdzone rozwiązanie do dużych koszy;
  • wkłady kwadratowe stożkowe - stosowane najczęściej w koszach zabudowanych panelami drewnianymi, dostępne w pojemnościach od 35 do 70 litrów.

Wkłady do koszy betonowych i więcej - oferta ECO24 dla Twojego miasta

Wkłady do koszy na śmieci wykorzystują przede wszystkim kosze uliczne wolnostojące, kosze betonowe i kosze na śmieci drewniane. Oferta ECO24 to jednak znacznie więcej. Znajdziesz u nas m.in. kosze uliczne na słupku, koszopopielnice czy kosze na psie odchody. Oferujemy również akcesoria do koszy ulicznych. Aby dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży. Nasi Pracownicy pomogą Ci przejść przez cały proces zamówienia.