Zgniatarki

Segregacja odpadów to bardzo ważny aspekt działań na rzecz środowiska, który jest obowiązkiem każdego z nas. Zgniatarka do puszek i butelek plastikowych to nowoczesne i pomysłowe, a także proste w obsłudze urządzenie usprawniające selektywną zbiórkę tworzyw. Dzięki zgniatarce do opakowań po napojach odpady zajmują mniej miejsca i są łatwiejsze do przechowywania.

Zgniatarka do puszek i butelek

Zgniatarka do puszek i butelek

Zgniatarka do puszek i butelek Zgniatarka do puszek i butelek przeznaczona jest do zgniatania ..

219,00 PLN Cena netto: 178,05 PLN

Zgniatarka do butelek

Zgniatarka do butelek

Zgniatarka naścienna do butelek Zgniatarka do butelek naścienna pozwala zaoszczędzić miejsce...

219,00 PLN Cena netto: 178,05 PLN

Zgniatarka do opakowań po napojach Omega

Zgniatarka do opakowań po napojach Omega

Zgniatarka Omega do butelek, puszek i opakowań po napojach Zgniatarka do opakowań po napojach ..

49,00 PLN Cena netto: 39,84 PLN

Uniwersalna zgniatarka do opakowań po napojach

Uniwersalna zgniatarka do opakowań po napojach

Uniwersalna zgniatarka do butelek NOXTEEL Crusher to uniwersalna, elegancka i praktyczna zgnia..

599,00 PLN Cena netto: 486,99 PLN

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Zgniatarki

Zgniatarki do puszek przeznaczone do domowego użytku posiadają formę metalowych gilotyn, które można przymocować do ściany lub drzwiczek szafki kuchennej z pojemnikami na śmieci. Zgniatarki używane w przestrzeni publicznej, wykorzystywane do zbiórki puszek i butelek, mają dodatkowo pojemniki na zgniecione odpady.

Wygodne zgniatarki do opakowań po napojach o różnym przeznaczeniu

Oferujemy Państwu wybór zgniatarek do opakowań po napojach o rozmaitym przeznaczeniu. Duża zgniatarka do butelek PET znajdzie zastosowanie w szkołach, na uczelniach wyższych i osiedlach oraz w innych miejscach użyteczności publicznej umożliwiając recykling plastikowych opakowań po napojach. W naszym asortymencie znajdują się również duże zgniatarki do puszek dostępne w pełnej palecie kolorów RAL, których powierzchnia może także zostać wykorzystana na reklamę.

Proponujemy ponadto najwyższej jakości produkt, jakim jest stalowa zgniatarka do butelek, która sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, firmie oraz w innym obiekcie, w którym segregowane są zużyte opakowania po napojach. Praktycznym rozwiązaniem jest zgniatarka do butelek naścienna, która pozwala zaoszczędzić miejsce. Wystarczy prosty ruch dźwignią, aby mocno zmniejszyć wielkość puszki lub butelki.

Solidne zgniatarki do puszek i butelek znajdziesz w ECO24.pl

Zgniatarki do puszek i butelek to nowoczesne i doskonałe produkty pozwalające na uporanie się z dużą ilością odpadów, które generujemy każdego dnia. Wśród innych artykułów z kategorii Dom i ogród znajdą Państwo solidne i funkcjonalne kompostowniki oraz przydomowe oczyszczalnie.