Kontenery

Kontenery metalowe to solidne pojemniki na odpady wielkogabarytowe – budowlane, rozbiórkowe, a także komunalne. Można w nich składować również elektrośmieci. Kontenery posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie, często wykorzystywane są do selektywnej zbiórki odpadów.

Kontener KP 7 zamknięty

Kontener KP 7 zamknięty

Solidna konstrukcja kontenera na odpady budowlane Kontener KP 7 produkowany jest z blachy stalowej ..

12 649,00 PLN Cena netto: 10 283,74 PLN

Kontener KP 7 otwarty

Kontener KP 7 otwarty

Wytrzymała konstrukcja kontenera KP 7 Kontenery produkowane są z blachy stalowej wysokiej jakości, ..

10 999,00 PLN Cena netto: 8 942,28 PLN

Kontener KP 5

Kontener KP 5

Kontener metalowy KP 5 Kontener KP 5 uniwersalny, otwarty, przeznaczony do gromadzenia i wywozu odp..

11 699,00 PLN Cena netto: 9 511,38 PLN

Kontener KP 18

Kontener KP 18

Metalowy Kontener KP18 Kontener ze stali o pojemności 18m3 przeznaczony do magazynowania i wywozu o..

22 109,00 PLN Cena netto: 17 974,80 PLN

Kontener na świetlówki 600 L

Kontener na świetlówki 600 L

Kontener na świetlówki 600 L Kontener o pojemności 600 litrów wykonany został z wysokiej jakości..

3 079,00 PLN Cena netto: 2 503,25 PLN

Kontener ekologiczny KE-7

Kontener ekologiczny KE-7

Kontener ekologiczny KE-7 Kontener na odpady niebezpieczne wykonany  z wysokiej jakości met..

16 979,00 PLN Cena netto: 13 804,07 PLN

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Metalowe kontenery

Kontenery na odpady wielkogabarytowe posiadają wytrzymałą konstrukcję. Tworzone są z blachy stalowej o grubości 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm oraz 4 mm. Ściany kontenerów pokryte są farbą o właściwościach antykorozyjnych, mogą być też wyłożone tworzywem chemio- i kwasoodpornym, co gwarantuje odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz wieloletnie użytkowanie. Istnieje możliwość pomalowania kontenerów na dowolnie wybrany kolor, co ułatwi selektywną zbiórkę odpadów. Specjalna konstrukcja umożliwia transport za pomocą wózków widłowych lub dźwigu.

Pojemne i solidne kontenery metalowe

Oferujemy kontenery na świetlówki wyłożone specjalistycznym materiałem, umożliwiające składowanie świetlówek i żarówek. Pojemniki z klapą półokrągłą mogą być stosowane do zbierania odpadów komunalnych z domów wielorodzinnych, hoteli, urzędów oraz innych miejsc, w których pojemniki o mniejszej wytrzymałości nie są wystarczające.

Kontenery ekologiczne wyposażone zostały w komorę umieszczoną w konstrukcji podłogi, która zabezpiecza przed ewentualnym wyciekiem chemikaliów. Kontenery metalowe na kółkach przeznaczone są do gromadzenia i wywozu odpadów komunalnych, surowców wtórnych oraz rozmaitych odpadów wielkogabarytowych. Kontenery metalowe na odpady z konstrukcją użebrowaną wyposażone są w drzwi tylne, otwierane do dołu, na bok bądź uchylane do góry. W naszym asortymencie znajdują się również kontenery metalowe otwarte.

Uniwersalne kontenery znajdziesz w ECO24.pl

Kontenery metalowe na śmieci dostępne w eco24.pl to produkty wykonane z solidnych materiałów spełniających normy Polski i Unii Europejskiej. Polecamy również inne pojemniki na odpadykosze na śmieci, pojemniki plastikowe, kosze uliczne, koszopopielnice, pojemniki na odpady niebezpieczne oraz kosze na psie odchody.