Kanistry

Kanistry to bardzo funkcjonalne i wytrzymałe pojemniki umożliwiające przechowywanie i transport różnego rodzaju płynów, takich jak woda, olej oraz inne substancje płynne. W naszym asortymencie znajdą Państwo kanistry plastikowe oraz kanistry metalowe w różnych kolorach i pojemnościach - od 5 l do 60 l. Istnieje możliwość wyboru nakrętek z odpowietrzeniem lub bez odpowietrzenia.

Kanister 5 L

Kanister 5 L

Kanister 5 L Kanister 5 l wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu wysokiej gęstości (HDPE..

19,00 PLN Cena netto: 15,45 PLN

Kanister 10 L

Kanister 10 L

Kanister 10 L  Kanister o pojemności 10 l w kolorze niebieskim  wykonany jest z poli..

29,00 PLN Cena netto: 23,58 PLN

Kanister 20 L

Kanister 20 L

Kanister 20 L Kanister o pojemności 20 l w kolorze naturalnym, niebieskim lub czerwonym wykona..

69,00 PLN Cena netto: 56,10 PLN

Kanister 30 L

Kanister 30 L

Kanister 30 L Kanister o pojemności 30 l wyprodukowany z polietylenu wysokiej gęstości, dostęp..

89,00 PLN Cena netto: 72,36 PLN

Kanister 60 L

Kanister 60 L

Kanister plastikowy o pojemności 60L Największy produkowany na rynku kanister o pojemności 60 L w..

119,00 PLN Cena netto: 96,75 PLN

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Kanistry

Nakrętki są bardzo szczelne, dlatego możliwość wydostania się płynów na zewnątrz jest znikoma. Wszystkie kanistry wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu można je bezpiecznie przechowywać wewnątrz, jaki i na zewnątrz budynków.

Kanistry do różnego rodzaju cieczy – do kontaktu z żywnością oraz do chemii

Kanister to pojemnik, który ma wiele możliwości zastosowań. Rodzaj kanistra powinien odpowiadać cieczy, jaka będzie w nim przechowywana. Kanister do benzyny powinien mieć wygodny uchwyt oraz być dopuszczony do transportu materiałów niebezpiecznych, zgodnie z odpowiednimi przepisami.

Kanister na paliwa musi odznaczać się także dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, aby mógł być bezpiecznie składowany. Wśród dostępnych w naszym sklepie modeli znajdą Państwo odpowiedni dla siebie kanister do kontaktu z żywnością. Zastosowanie polietylenu wysokiej gęstości sprawia, że kanistry przez nas oferowane są nieszkodliwe oraz neutralne pod względem zapachu oraz smaku, w efekcie substancje w nich przechowywane nie tracą swojej jakości.

Kanistry świetnie sprawdzają się do przechowywania substancji spożywczych, między innymi w zakładach przetwórstwa spożywczego. Kanister do wody i kanister do chemii są tak skonstruowane, że skutecznie spełniają swoja rolę chroniąc płyny w różnych warunkach przechowywania.

Solidne pojemniki do rozmaitych zastosowań znajdziesz w ECO24.pl

Polecamy Państwu bogaty asortyment pojemników do wielu różnych zastosowań. W ECO24.pl znajdą Państwopojemniki na piasek i sól, pojemniki na środki chemiczne, pojemniki na wodę, a także beczki i paletopojemniki.