| 25/12/2017 | |
Wojciech PaszkiewiczBardzo dobra jakość wykonania produktu. Nie ma porównania z zabawkami z sieciówek, gdzie plastik jest grubości kartki papieru ... Zdecydowanie polecam. |
|
| 28/10/2017 | |
Ewa BartnikBardzo fajne i stosunkowo tanie pojemniki - ładnie się prezentują w przedszkolu, dzieci chętnie sortują śmieci |
|
| 07/10/2017 | |
Roman GoncerzewiczJestem zadowolony z wyglądu i dostawy zamówionych pojemników . Polecam . |
|
| 15/01/2017 | |
Krzysztof PytelProdukty bardzo dobre jakościowo. Gorąco polecam. |
|
| 30/09/2016 | |
EPPolecam zakup. Duża pojemność, szczelne klapy, bez zapachu zawartości, żywe kolory. Szkoda tylko, że nie ma tych pojemników z taką pojemnością w prostokątnym kształcie |
|