25/12/2017
Wojciech Paszkiewicz

Bardzo dobra jakość wykonania produktu. Nie ma porównania z zabawkami z sieciówek, gdzie plastik jest grubości kartki papieru ... Zdecydowanie polecam.

28/10/2017
Ewa Bartnik

Bardzo fajne i stosunkowo tanie pojemniki - ładnie się prezentują w przedszkolu, dzieci chętnie sortują śmieci

07/10/2017
Roman Goncerzewicz

Jestem zadowolony z wyglądu i dostawy zamówionych pojemników . Polecam .

15/01/2017
Krzysztof Pytel

Produkty bardzo dobre jakościowo. Gorąco polecam.

30/09/2016
EP

Polecam zakup. Duża pojemność, szczelne klapy, bez zapachu zawartości, żywe kolory. Szkoda tylko, że nie ma tych pojemników z taką pojemnością w prostokątnym kształcie