| 22/01/2016 | |
RSREstetyczne wykonanie, klapa szczelna - brak przykrych zapachów, bardzo dobra jakość materiału. Jedyny minus - oznaczenie pojemnika pomarańczowego (żółtego) za bardzo zlewa się z samym pojemnikiem. |
|
| 12/10/2015 | |
Marzena MisztalPolecam zakup pojemników , które są duże kolorowe i ładnie oznaczone. I co najważniejsze cena stosunkowo niska jak na taką jakość. |
|
| 12/09/2015 | |
Krzysztof KoperskiJestem zadowolony. Tworzywo wygląda na trwałe , kolory żywe estetyczne. Martwię się trochę o trwałość sprężyn w zamknięciu , są dość cienkie ale póki co działa bez zarzutu |
|