Przydomowe oczyszczalnie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to ekologiczna i bezpieczna alternatywa dla szamba, dzięki której można zapomnieć o konieczności systematycznego wywożenia ścieków i związanych z tym wydatkach. Przydomowa oczyszczalnia ścieków usuwa zanieczyszczenia znajdujące się w ściekach poprzez naturalne procesy biochemiczne, które zmniejszają ilość zanieczyszczeń organicznych, związków azotu oraz fosforu. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie dla mieszkańców domów jednorodzinnych, małych osiedli mieszkaniowych czy działkowców. Oczyszczalnie są wykonane z wysokiej jakości plastiku i montowane do gruntu.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków HC1 2000L

Biologiczna oczyszczalnia ścieków HC1 2000L

Przydomowa oczyszczalnia ścieków 2000l HC1 Biologiczna oczyszczalnia HC1 2000l jest urządzenie..

8 209,00 PLN Cena netto: 6 673,98 PLN

Biologiczna oczyszczalnia ścieków HC2 3400L

Biologiczna oczyszczalnia ścieków HC2 3400L

Biologiczna oczyszczalnia ścieków HC2 3400l Biologiczna oczyszczalnia ścieków HC2 jest urzą..

9 749,00 PLN Cena netto: 7 926,02 PLN

Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków z Osadem Czynnym Actibloc®

Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków z Osadem Czynnym Actibloc®

Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków z Osadem Czynnym Actibloc® od 1 do 12 RLM Actibloc® to ..

11 619,00 PLN Cena netto: 9 446,34 PLN

Hybrydowa Oczyszczalnia Ścieków SL-BIO

Hybrydowa Oczyszczalnia Ścieków SL-BIO

HYBRYDOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW SL-BIO od 1 do 12 RLM Nowoczesna, przydomowa oczyszczalnia ściek..

15 329,00 PLN Cena netto: 12 462,60 PLN

Zbiornik na deszczówkę 1100 L WR SLIM

Zbiornik na deszczówkę 1100 L WR SLIM

Zbiornik na deszczówkę 1100 L WR SLIM    Prezentujemy zbiornik na deszczówkę o poj..

2 279,00 PLN Cena netto: 1 852,85 PLN

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)

Przydomowe oczyszczalnie

Typowa przydomowa oczyszczalnia ścieków składa się z dwóch komór znajdujących się w jednym pojemniku. W komorze napowietrzania pęcherzyki powietrza powodują ruch cieczy ku górze, a jednocześnie poruszają cząstki stałe z dna zbiornika. Technologie użyte do budowy oczyszczalni dają efekty w postaci wysokiego poziomu oczyszczania (90% usuniętych zanieczyszczeń). Biologiczna oczyszczalnia ścieków, kiedy jest właściwie dobrana i eksploatowana, pozwala na skuteczne oczyszczenie ścieków i odprowadzanie cieczy do gruntu, rowu melioracyjnego lub rzeki bądź jej ponowne wykorzystanie. Ekologiczne i biologiczne oczyszczalnie ścieków mogą być montowane praktycznie w każdych warunkach.

Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków

Oferujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków w różnych wariantach. Biologiczna oczyszczalnia ścieków to nowoczesne urządzenie wykonane z zastosowaniem technologii zapewniającej wysoką redukcję zanieczyszczeń zawartych w ściekach. Długa żywotność i niskie koszty eksploatacji to tylko niektóre z wielu zalet tych urządzeń.

Wśród dostępnych opcji znajduje się również hybrydowa oczyszczalnia ścieków, która funkcjonuje także podczas okresowych przerw w dostawach prądu zapewniając ciągłość i stabilność oczyszczania. Gwarantuje też wysoki stopień redukcji zanieczyszczeń.

Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków znajdziesz w ECO24.pl

Przydomowe oczyszczalnie ścieków znajdujące się w naszej ofercie to nowoczesne urządzenia zapewniające wydajną pracę przez długi czas. Wśród innych produktów z kategorii Dom i ogród znajdą Państwo solidne i funkcjonalne koszyki, zgniatarki oraz kompostowniki.